RECENZE

Datum: 03.10.2020

Vložil: Rezi Nahodilova

Titulek: doporučujeme

Maximální spokojenost. Velmi vstřícní a ochotní, jak majitel, tak kolega. Auto ve výborném stavu a luxusně připravené pro prodej. Rychlost, ochota, trpělivost s našimi všetečnými dotazy :) Je vidět, že svou práci mají rádi. Možnost sjednat dobrou pojistku. Opravdu můžeme jedině doporučit.

Datum: 29.11.2020

Vložil: EdwardCew

Titulek: Приколы с Фото

Приветствую!
Нашел познавательную фотосессию на этом сайте: https://okaybro.ru :
<a href=https://okaybro.ru/novosti-shou-biznesa/>новости шоу бизнеса мира</a> новости шоу бизнеса мира
Герои Московского автосалона-2014 https://okaybro.ru/885-geroi-moskovskogo-avtosalona-2014.html
Крепость самого дневного города России <a href=https://okaybro.ru/6049-krepost-samogo-dnevnogo-goroda-rossii.html> Крепость самого дневного города России </a>
https://okaybro.ru/738-obognavshie-zvuk-konkord-i-tu-144.html

Datum: 19.08.2020

Vložil: Luboš

Titulek: Spokojenost

Tento autobazar je ode mně vzdálený cca 80 km. Využil jsem telefonu a byl jsem velice překvapen. Z jednání a přístupu obou pánů majitelů z tohoto bazaru si mohou ti ostatní vzít příklad a učit se od nich. Autobazar jsem navštívil osobně a vše, co mi bylo řečeno do telefonu, se mi potvrdilo. Volná, otevřená komunikace, stav auta zodpovídal fotkám a popisu a já dnes nelituji, že jsem ten bazar navštívil a auto si koupil.
Pánové, děkuji..... ať se vám do budoucna jen a jen daří...

Datum: 17.08.2020

Vložil: Martin Frolix

Titulek: S60

Do vykupu jsem dal sveho servisovaneho a vymazleneho dedecka v40 a nahradil uzasnou s60 2009 v krasnem stavu, cista, vonava, vse dle popisu. Skvely stav na svuj vek a odjezdene km. Ferove a rychle jednani. Skvela domluva, pan se vyzna. Velmi doporucuji. ✨

Datum: 04.06.2020

Vložil: Pavel

Titulek: Mazda 6

Maximální spokojenost, jel jsem pro auto 300 km, vše co mi pan Šimpach řekl předem, tak byla pravda, krásná Mazda 6! Bylo mi ctí se s ním poznat osobně. Slušného a poctivého člověka dnes bohužel nepotkám úplně běžně. Když mi večer volal, že jsem mu dal omylem o tisíc korun navíc, že mi je pošle zpátky, tak mě fakt posadil na zadek. Klobouk dolů, měl jsem z nákupu auta obavy, ale teď mám krásný zážitek. Díky Vám!!!

Datum: 04.06.2020

Vložil: Monika

Titulek: již třetí auto

Veliká spokojenost! S manželem už od nikoho jiného auto nepořídíme. První zkušenost jsme měli v roce 2012 a od té doby už máme od pana Šimpacha třetí auto. Vždy vstřícný ochotný, nikdy nebyl problém řešit cokoliv a kdykoliv. Za mě super jednání, Doporučuji.

Datum: 04.06.2020

Vložil: Rosťa

Titulek: BMW 530i

Kupoval jsem BMW 530, za mě parádní zkušenost, s majitelem jsme se na všem dohodli po telefonu, osobní převzetí bez problému, auto připravené po technické, za mě paráda, příjemné vystupovaní a vše jak mělo být :-)


www.levnevozy.com